Hakkımızda


Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Ofiskur Ofis Mobilyalarını yakından tanımaya ne dersiniz?

Mobilya dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan Ofiskur Ofis Mobilyaları, 1990 Ocak ayında, İstanbul’da faaliyete geçti.

Ofis Mobilyası sektöründe çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle Makam Takımları, Ofis Koltukları ve onlarca mobilyanın üretimini yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla marka projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Daima gelişip, Ofis Mobilya ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Ofiskur Ofis Mobilyaları olarak, üç farklı proje ile sektörün en önemli dalları olan ” Ofis Koltugu, Masa Grupları, Toplantı Masaları ” alanlarında hizmet sağlıyoruz. Kendimizin ürettigi ürünleri Türkiye ve dünyaya pazarlamaktan gurur duyuyoruz.